Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 02:03

Олевська загальноосвітня школа І-ІІІ ст №3

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » 10_Б_2014рік » 10_Б_2014 » Що я хочу бачити у своїй школі...
Що я хочу бачити у своїй школі...
julikДата: Вівторок, 15.04.2014, 14:18 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Школа-мій другий дім. Вона дає мені можливість стати розумним, готує до дорослого життя, допомагає вирости справжньою людиною. Я ціную ії, люблю і завжди хочу бачити ще кращою.
Якби я мала можливість, то зробила би так, щоб в школі завжди було тепло, навіть в сильні морози. Хотіла би, щоб оформлення кімнат часто змінювалось, відтворювало різні куточки світу. А ще-сучасне обладнання для кожного учня, індивідуальні зручні парти, можливість самому визначати періоди навчання і відпочинку, бо всі втомлюються по різному. Кожна дитина мріє про школу майбутнього. Задумайся на хвилинку, якою б вона була. В кожному класі сенсорні дошки. До школи можна приходити в тому одязі, в якому ти забажаєш. В їдальні є лише тістечка та солодощі, більше не має надокучливих супів та каш. Діти будуть пити лимонад, гарячий шоколад, чай та смачні соки. Більше не буде зошитів, підручників та щоденників. А лише персональні комп’ютери для кожного учня окремо. Перерви повинні бути довші за урок. Домашні завдання вчителі ніколи не задають. Інтер’єр класу повинен бути веселим та цікавим. Форма школи буде у вигляді якоїсь тваринки. На подвір’ї буде багато квітів та красиві фонтани. У школі буде великий басейн, сауна, солярій. smile
 
Форум » 10_Б_2014рік » 10_Б_2014 » Що я хочу бачити у своїй школі...
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024